Telefon: +420 577 002 511
Email: info@dimer.cz
  • Home
  • VÝBĚR PLOCHÉHO TĚSNĚNÍ DIMER

Výběr plochého těsnění DIMER

Vhodný výběr plochého těsniva je velmi důležitým aspektem, který následně ovlivňuje životnost a spolehlivost celého přírubového spoje, či utěsnění aparátu.
V závislosti na celosvětových požadavcích snižování emisí je tedy velmi rozhodujícím prvkem v návrhu utěsnění přírubového spoje.

Přírubové spoje jsou rozebiratelná spojení zařízení, aparátů, či potrubních celků v souladu s pravidly na těsnost v závislosti na druhu přepravovaného média.
Přírubové spoje se sestávají ze tří rozličných konstrukčních prvků: příruba-spojovací materiál-těsnění.

Vždy mějte na paměti provázanost pracovních podmínek, druh a jakost přírubového spoje či aparátu, druh a jakost spojovacího materiálu.

Pro silně teplotně či rázově namáhané příruby a aparáty doporučujeme přepočet listu příruby a doporučeného utahovacího momentu dle příslušných norem.

Doporučujeme vhodný výběr našich plochých těsnících materiálů pro více než 180 druhů rozličných médií pro všechny oblasti průmyslu.

Chemickou odolnost plochých těsnících materiálů najdete v příslušném katalogu.


files/5630/cz/Vyber_plochych_str3.jpg

V případě neuvedených médií, nejasností, či dotazů, neváhejte a kontaktujte naše oddělení technické podpory. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

S čím vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Naše pobočky

Adresa

Zelená 505 760 01 Zlín, Česká Republika

Telefon

+420 577 002 511

Email

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.