Telefon: +420 577 002 511
Email: info@dimer.cz

Partneři

Našimi partnery jsou uznávané mezinárodní společnosti v oboru těsnění a izolací. Jejich pověst a image byly budovány znalostmi, kvalitou a inovacemi. Společnou spoluprací se nám podařilo navázat úzké obchodní vztahy, které zajišťují kvalitu a distribuci a široký výběr vysoce kvalitních produktů. Jsme přesvědčeni, že díky tomu jsme konkurenceschopnější z hlediska ceny, kvality a technické podpory.

TRELLEBORG
DIMER spol s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění TRELLEBORG pro Českou republiku.

TRELLEBORG je jedním z předních světových výrobců hydraulických a pneumatických těsnění a dalších průmyslových komponent, jehož vedoucí postavení je založeno na pokročilých technologiích zpracování polymerů. TRELLEBORG nabízí řešení pro použití v nejnáročnějších průmyslových prostředích.

SKF
DIMER spol s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění SKF pro český trh.

SKF Group je předním výrobcem ložisek, těsnění, mechatroniky, mazacích systémů a služeb, které zahrnují technickou podporu, údržbu, technické poradenství a školení. SKF působí v přibližně 40 různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového, ​​železničního, strojírenství, lékařského, potravinářského, nápojového a papírenského průmyslu.

LIDERING
DIMER spol s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem mechanických ucpávek Lidering.

LIDERING je výrobcem mechanických ucpávek a souvisejících produktů pro průmysl s jediným cílem, najít nejúčinnější recepturu pro řešení těsnicích potřeb každého z našich zákazníků. Jeho nový výrobní závod v Reus vyrábí zakázkové mechanické ucpávky ve středních a malých sériích. Výrobní centrum NingBo také nabízí zkušenosti, standardizaci a efektivitu.

HENKEL (LOCTITE)

Partner DIMER_Group Loctite DIMER spol s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem lepidel HENKEL Loctite pro český trh.

Společnost Henkel celosvětově působí s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: detergenty, kosmetika a lepidla.

KSD – Köthener Spezial Dichtungen
DIMER sro (Česká republika) je autorizovaným distributorem KSD pro český trh.

KSD je synonymem pro produkty nejvyšší kvality pro použití v nejnáročnějších aplikacích těsnění. Vysoký podíl vlastního vývoje produktů, inovativní výrobní procesy (laserové svařování, řezání vodním paprskem, CNC obrábění) a investice do vyspělých technologií stojí za tím, že KSD patří mezi přední výrobce ve svém oboru.

ALPHA PROCESS CONTROLS
DIMER sro (Česká republika) je partnerem Alpha Process Control pro český trh.

Alpha Process Controls je zavedeným světovým lídrem v navrhování, výrobě a instalaci systémů pro přenos nebezpečných chemikálií, kapalin a plynů.

SGL
DIMER je autorizovaný distributor pro prodej grafitových těsnicích materiálů SIGRAFLEX pro Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Makedonii, Kosovo a Českou republiku.

Skupina SGL je předním výrobcem grafitových produktů. Rozsáhlé produktové portfolio zahrnuje produkty od uhlíku a grafitu po uhlíková vlákna a kompozitní materiály pro použití v mnoha průmyslových odvětvích. Skupina SGL navíc nabízí řadu služeb a distribuční síť, jejímž prostřednictvím zásobuje své zákazníky přibližně ve 100 zemích světa.

FRENZELIT
DIMER je autorizovaným distributorem produktů FRENZELIT pro Slovinsko, Chorvatsko a Českou republiku.

FRENZELIT je jedním z předních výrobců těsnících a izolačních materiálů, těsnění, technických textilií a kompenzátorů se 125letou tradicí.

BRANDENBURGER ISOLIERTECHNIK
DIMER spol. s r.o. je autorizovaným distributorem produktů a materiálů BRANDENBURGER pro Slovinsko a Českou republiku.

BRANDENBURGER je světovým lídrem ve vývoji a výrobě izolačních produktů používaných při zpracování high-tech plastových a pryžových produktů. Navíc je vedoucí společností ve svém segmentu trhu. Inovace, know-how a nekompromisní kvalita a úzký kontakt se zákazníky jsou základem úspěchu společnosti.

FREUDENBERG
DIMER spol s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění FREUDENBERG pro Českou republiku.

Přední specialista těsnicích prvků Freudenberg Sealing Technologies je dodavatelem, vývojovým a servisním partnerem, který slouží zákazníkům v široké řadě průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, civilního letectví, strojírenství, stavby lodí, potravinářského průmyslu. farmaceutického průmyslu, zemědělských a stavebních strojů.

S čím vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Naše pobočky

Adresa

Zelená 505 760 01 Zlín, Česká Republika

Telefon

+420 577 002 511

Email

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.