Telefon: +420 577 002 511
Email: info@dimer.cz

Partneři

Našimi partnery jsou uznávané mezinárodní společnosti v oboru těsnění a izolací. Jejich pověst a image byly budovány znalostmi, kvalitou a inovacemi. Společnou spoluprací se nám podařilo navázat úzké obchodní vztahy, které zajišťují kvalitu a distribuci a široký výběr vysoce kvalitních produktů. Jsme přesvědčeni, že díky tomu jsme konkurenceschopnější z hlediska ceny, kvality a technické podpory.

TRELLEBORG
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění TRELLEBORG pro Českou republiku.

TRELLEBORG je jedním z předních světových výrobců hydraulických a pneumatických těsnění a dalších průmyslových komponent, jehož vedoucí postavení je založeno na pokročilých technologiích zpracování polymerů. TRELLEBORG nabízí řešení pro použití v nejnáročnějších průmyslových prostředích.

SKF
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění SKF pro český trh.

SKF Group je předním výrobcem ložisek, těsnění, mechatroniky, mazacích systémů a služeb, které zahrnují technickou podporu, údržbu, technické poradenství a školení. SKF působí v přibližně 40 různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového, ​​železničního, strojírenství, lékařského, potravinářského, nápojového a papírenského průmyslu.

LIDERING
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem mechanických ucpávek Lidering.

LIDERING je výrobcem mechanických ucpávek a souvisejících produktů pro průmysl s jediným cílem, najít nejúčinnější recepturu pro řešení těsnicích potřeb každého z našich zákazníků. Jeho nový výrobní závod v Reus vyrábí zakázkové mechanické ucpávky ve středních a malých sériích. Výrobní centrum NingBo také nabízí zkušenosti, standardizaci a efektivitu.

HENKEL (LOCTITE)

Partner DIMER_Group Loctite DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem lepidel HENKEL Loctite pro český trh.

Společnost Henkel celosvětově působí s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: detergenty, kosmetika a lepidla.

KSD – Köthener Spezial Dichtungen
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem KSD pro český trh.

KSD je synonymem pro produkty nejvyšší kvality pro použití v nejnáročnějších aplikacích těsnění. Vysoký podíl vlastního vývoje produktů, inovativní výrobní procesy (laserové svařování, řezání vodním paprskem, CNC obrábění) a investice do vyspělých technologií stojí za tím, že KSD patří mezi přední výrobce ve svém oboru.

ALPHA PROCESS CONTROLS
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je partnerem Alpha Process Control pro český trh.

Alpha Process Controls je zavedeným světovým lídrem v navrhování, výrobě a instalaci systémů pro přenos nebezpečných chemikálií, kapalin a plynů.

SGL
DIMER, spol. s r.o. je autorizovaný distributor pro prodej grafitových těsnicích materiálů SIGRAFLEX pro Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Makedonii, Kosovo a Českou republiku.

Skupina SGL je předním výrobcem grafitových produktů. Rozsáhlé produktové portfolio zahrnuje produkty od uhlíku a grafitu po uhlíková vlákna a kompozitní materiály pro použití v mnoha průmyslových odvětvích. Skupina SGL navíc nabízí řadu služeb a distribuční síť, jejímž prostřednictvím zásobuje své zákazníky přibližně ve 100 zemích světa.

FRENZELIT
DIMER, spol. s r.o. je autorizovaným distributorem produktů FRENZELIT pro Slovinsko, Chorvatsko a Českou republiku.

FRENZELIT je jedním z předních výrobců těsnících a izolačních materiálů, těsnění, technických textilií a kompenzátorů se 125letou tradicí.

BRANDENBURGER ISOLIERTECHNIK
DIMER, spol. s r.o. je autorizovaným distributorem produktů a materiálů BRANDENBURGER pro Slovinsko a Českou republiku.

BRANDENBURGER je světovým lídrem ve vývoji a výrobě izolačních produktů používaných při zpracování high-tech plastových a pryžových produktů. Navíc je vedoucí společností ve svém segmentu trhu. Inovace, know-how a nekompromisní kvalita a úzký kontakt se zákazníky jsou základem úspěchu společnosti.

FREUDENBERG
DIMER, spol. s r.o. (Česká republika) je autorizovaným distributorem hydraulických a pneumatických těsnění FREUDENBERG pro Českou republiku.

Přední specialista těsnicích prvků Freudenberg Sealing Technologies je dodavatelem, vývojovým a servisním partnerem, který slouží zákazníkům v široké řadě průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, civilního letectví, strojírenství, stavby lodí, potravinářského průmyslu. farmaceutického průmyslu, zemědělských a stavebních strojů.

S čím vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Naše pobočky

Adresa

Zelená 505 760 01 Zlín, Česká Republika

Telefon

+420 577 002 511

Email

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.