Telefon: +420 577 002 511
Email: info@dimer.cz

QMS – systém řízení jakosti

Hlavním cílem společností DIMER Group je i nadále plnit požadavky zákazníků, překračovat jejich očekávání a systematicky zvyšovat jejich spokojenost. To nám umožňuje udržet si stálý okruh zákazníků, růst a vyvíjet se spolu s rozvojem jejich obchodních činností, a zároveň získávat i nové zákazníky. Výsledkem je dlouhodobá podnikatelská výkonnost naší společnosti i neustálý vývoj.

Společnost vyvíjí množství aktivit, jejichž nejdůležitějším cílem je zajistit neustálé zlepšování efektivity systému řízení jakosti a zlepšování výrobků i procesů. Tato strategie nám umožňuje plnit požadavky našich zákazníků a zvyšovat jejich spokojenost. Kromě toho naše zaměstnance podporujeme v návrzích inovativních řešení. Společnost rozsáhle investuje do školení zaměstnanců, díky čemuž disponuje kvalifikovanými, kompetentními a motivovanými pracovníky, kteří jsou připraveni se ujmout i těch nejnáročnějších úkolů.

Dodržujeme interní i zákonná pravidla a předpisy a našim zaměstnancům tak zajišťujeme bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

S čím vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Naše pobočky

Adresa

Zelená 505 760 01 Zlín, Česká Republika

Telefon

+420 577 002 511

Email

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.